Články na Home stranu

B tým GCA podlehl v odvetě slovenskému Welten Báč o jediný bod

 

V sobotu 18.8. se ve Slavkově utkal náš B tým se slovenským klubem Welten Báč, který naši hráči v květnu tohoto roku porazili na jejich hřišti 6,5 ku 5,5.

 

 

Bohužel stejným výsledkem, ale v náš neprospěch dopadlo utkání doma. Opakuje se tak přesný scénař z jara, kdy Welten nečekaně podlehl našim hráčům na domácím hřišti a to také o jediný bod stejným výsledkem 5,5 vs 6,5.

 

V odvetě za GCA nastoupili: 

Leo Kachlík, Víťa Dostál, Petr Libenský, Aleš Lerch, Roman Nagy, Ondra Driml, Radek Koval, Ivana Kachlíková, Katka Libenská a  kapitánka Vlaďka Kozáková.

 

Ráno se hrála utkání dvojic, ve kterých vybojovaly ženy Ivana Kachlíková a Vlaďka Kozáková vítězství již na 13. jamce výsledkem 7/5. Druhý bod pak přinesla dvojice Dostál a Libenský výsledkem 5/4, obě dvojice hrály foursame.

V dramatické bitvě se pak půlil bod pro dvojici Kachlík a Driml, kteří hráli fourball s dvojicí handicapově nejlepších Slováků.

Poslední fourball – Nagy, Lerch pak bohužel prohrál a stav po dopoledni byl tak 2,5 pro Slavkov ku 1,5 Welten Báč.

 

Odpolední singly pak bohužel nepřinesly potřebné 4 body domácím, ale pouze 3 a to prostřednictvím Katky Libenské, která opět doslova deklasova soupeřku na 13. jamce výsledkem 7/5, Leoš Kachlík si pak hravě poradil s prezidentem klubu Báč (mimochodem velice dobrý hráč s hcp 5) na 15. jamce za stavu 5/3 a Radek Koval pak zvítězil na 17tce výsledkem 3/1. Všichni tři jmenovaní tak pokračují v jejich vítězné serii.

 

Ostatní hráči bojovali až do posledích jamek, ale bohužel se nám nepovedlo obhájit jarní výsledek z Báče a tak si slovenský tým odvezl putovní pohár o který se opět utkáme v květnu příštího roku.

 

Všem hráčům patří dík za jejich bojovnost a nasazení.

 
 

Fotogalerie

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>