Články na Home stranu

line

Tak jako každý rok, byly i letos v měsíci záři na pořadu finálová kola Region Tour seniorů a mistrovství regionu.
Při solidním vystoupení seniorů GC AUS na MČR (mistrovství české republiky ) seniorů v jamkové hře, kde jsem skončili na 7mém místě po dohrávce na 19té jamce a velmi dramatickém klání v Quatru Cupu, kdy jsem skončili na třetím mistě při stejném počtu bodů jako vítěz, následovalo vyvrcholení individuálních soutěži.

Vojtěch Kostelka úspěšný na českém Ryder cupu

Vojtěch Kostelka úspěšný na českém Ryder cupu

line

O víkendu se na Zbraslavi odehrálo již 17. utkání výběrů reprezentantů z východní a západní poloviny republiky – President Goldscheider trophy. Pozvánku mezi nejlepších 9 hráčů z východní poloviny republiky obdržel i staronový mistr GC Austerlitz Vojtěch Kostelka.

Putovní pohár Moravy a druhé místo pro naše TCM

Putovní pohár Moravy a druhé místo pro naše TCM

line

Dne 5.10.2014 se odehrálo již tradiční klání družstev moravských TCM, O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY, a to na hřišti Kořenec. I přes typické počasí, cca 17°C, se opět všichni hráči našeho týmu vyznamenali a vybojovali tak krásné druhé místo.

Patzeltová vyhrává Faldo, Hromádka druhý

Patzeltová vyhrává Faldo, Hromádka druhý

line

Ve dnech 19. -21. 8. 2014 se na hřišti Black Stork - Veľká Lomnica odehrál 5. Ročník FALDO Series Slovakia Championship.

line
Pohár Moravských klubů - 3. místo pro Austerlitz

V neděli 31. srpna se v Golf Resortu Ostravice odehrál již VII. ročník Turnaje moravských klubů. Náš B-tým na tomto klání nechyběl. Zabodoval!

 

 

Lenka Nebeská na 3.místě

Lenka Nebeská na 3.místě

line

Druhý víkend nového školního roku patřil finálovému turnaj Masters Národní Golfové Tour Mládeže 2014 v Beřovicích, nad níž měl celý rok záštitu Český olympijský výbor. 

Mnoho milimetrů srážek v předcházejících dnech věstilo herní podmínky na hranici regulérnosti. V noci z pátku 12. na sobotu 13. září však neprší, kompletní beřovický greenkeeping odvádí výbornou práci a v 9:00 je hřiště, už za přítomnosti sluníčka, připraveno. V mládežnických turnajích a soutěžích zpravidla nebývá potíž s tempem hry, a tak trojice rozhodčích pomáhá hlavně s dropováním zatopených bankrů (půda v opravě) nebo s úlevami od náhodné vody. 

I v těchto podmínkách se však hráčům podařilo zahrát velmi pěkné výsledky.

Nejtěsnější rozdíl byl však zaznamenán, možná trochu překvapivě, v kategorii mezi mladšími žákyněmi. Tereza Chlostová (82, 84, GC Erpet Praha) vítězí o jediný úder před klubovou kolegyní Karolínou Krásovou (85, 82). Se stejným výsledkem (ale horším druhý kolem) získává bronz Lenka Nebeská (83, 84, GC Austerlitz).Lence gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci GC Austerlitz.

Systém sestavování startovní listiny

line

Vážení golfisté,
protože se množí případy požadavků hráčů na složení flajtů ve startovní listině u klubových turnajů a HCP střed, rozhodla STK s platností od nejbližší HCP středy 27.8.2014, že hráči budou do startovní listiny zařazeni v pořadí od nejnižšího HCP platného v okamžiku uzávěrky turnaje.

Čtvrtfinálové extraligové klání

line

Dne 31. 8. 2014 odehrály oba extraligové týmy čtvrtfinálová utkání, ženy GC Austerlitz proti Royal GC Mariánské Lázně, muži GC Austerlitz proti GC Kunětická Hora.

Vojtěch Kostelka v Maďarsku na druhém místě

Vojtěch Kostelka v Maďarsku na druhém místě

line

Od pátku 22. do neděle 24. srpna se na hřišti Royal Balaton Golf & Yacht Clubu konalo 36. Mistrovství Maďarska amatérů. Do finálového kola Vojtěch Kostelka vstupoval na děleném 6. místě s odstupem sedmi ran.

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  |  další >>
strana: 9 / 21   celkem: 206 záznamů
 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>