Články na Home stranu

line

Penati na návštěvě ve Slavkově

V úterý 26. května se hrálo utkání B týmu proti Slovenskému klubu Penati. V loňské sezóně se nám nad jejich týmem podařilo vyhrát. Letos jsme měli výhodu domácích a hlavně skvělou formu. Teprve 3 týdny uplynuly od soustředění našeho týmu, kde jsme pod vedením Martina Bauera pilně trénovali.

Penati přípravu rovněž nepodcenilo. Přibrali do týmu nové tváře a dokonce se na odvetu těšili tak moc, že přijeli s více hráči, než bylo možné nasadit do hry.

Nálada u snídaně v klubovně byla výborná. Vlastně, nálada byla skvělá po celý den, obě herní kola, oběd i během večerě před vyhlášením. Penati má skvělou “partu” hráčů a je radost s nimi soutěžit. Jsou férový a přátelští.

Věřím, že jsme pro naše hosty připravili dobré pohoštění i dárky. Více radosti jsme jim dopřát nemohli. Náš tým je v neporazitelné formě a s výsledkem ….. zůstává putovní pohár s jistotou v naší klubovně.

Promoklý na kost (celý turnaj jsme odehráli za vydatného deště), poražení, přesto s úsměvem, a s přáním brzkého setkání se v podvečerních hodinách vypravili zpět na Slovensko. Nezapoměli ještě pochválit naše hřiště, které je ve skvělé kondici.

Za dva týdny hostíme tým Kunětické hory. Přijďte se podívat.


Za B-tým Petr Kapou

MISTROVSTVÍ KLUBU V JAMKOVÉ HŘE 2015

line
Vážení golfisté, vážené golfistky,  
I v letošním roce se koná Mistrovství klubu v jamkové hře. Určitě si chcete jamkovku zahrát, a tak se nezapomeňte přihlásit .
 
Základní informace
Uzávěrka přihlášek je 30.5.2015 v 17.00 ( jen pro členy s HCP 36 a lepší )
Hraje se  - od 1.6. do 18.9. 2015, přesný rozpis kol bude upřesněn 1.6.2015  podle počtu přihlášených
Rozlosování - proběhne na Klubovém turnaji dne 31.5.2015
Kompletní propozice - příloha mailu, příloha turnaje na www.cgf.cz ( 1.6.2015 ), stránky www.gca.cz

jak se přihlásit :
krok 1 - přihlášení na serveru cgfhttp://www.cgf.cz/TournRegister.aspx?IDTournament=446528863 ( turnaj je vypsán k 1.6.2015 )
krok 2 - zaslání kontaktního mailu na adresu - gcarozhodci@gmail.com
 
Pro přijetí hráče( ky) do turnaje je nutné splnit oba dva kroky, tedy i zaslat kontaktní mailovou adresu. Povinnost zaslání mailového kontaktu zavádíme proto, že :
1. v minulosti někteří hráči na sebe kontakt nezanechali 
2. v případě, že se hráči nedohodnou na termínu bude možné posoudit, zda za to mohou oba dva hráči nebo jen jeden
3. nebude nutné obtěžovat recepční sháněním kontaktů
 
Adresa nemusí být shodná s adresou v klubu a bude používána jen a pouze pro účely jamkovky. Kvůli průkaznosti je nutné hráčovu mailovou adresu zaslat ( gcarozhodci@gmail.com ) - odpadnou tak dohady zda byl či nebyl kontakt předán . Pokud hráč neodešle kontakt nejpozději do uzávěrky turnaje - nebude do turnaje přijat. Po rozlosování - hráči před zahájením každého  kola dostanou kontakt na soupeře a následně si domluví termín utkání. 
 
Přejeme hezkou hru.  STK GCA
 
Další informace naleznete v příloze.

Karty ČGF 2015

line

Karty ČGF na rok 2015 si můžete vyzvednout na recepci po uhrazení ročního členského poplatku.

Pokud jste si vyřizovali nové členství bude karta na recepci k vyzvednutí později, jelikož výroba karet trvá cca 20 dnů.

Veřejné členství končí dle Stanov GCA 31.12. roku vstupu takže pokud jste poplatek za veřejné členství neuhradili do konce roku 2014 a tím si veřejné členství neprodloužili tak Vaše veřejné členství v GCA již není aktivní. V tomto případě zde Vaše karta není a musíte si vyřídit členství znovu dle pokynů na www.gca.cz   -  pokyny k vyřízení členství.

 

Aktualizace kontaktů členů GCA

line

Vážení členové,

 

dovolte mi vás informovat, že jsme pořídili nový klubový SW, který umožňuje zasílat členům novinky či informace z klubu elektronicky. Systém také dokáže zasílat informace o klubových turnajích včetně startovacích časů jednotlivých hráčů prostřednictvím emailu či SMS. V současné době tento systém funguje omezeně, tj. jen pro členy, kteří mají v klubové databázi uvedeny aktuální kontaktní údaje.

Prosím proto všechny členy klubu, aby s ohledem na výše uvedené, aktualizovali svoje údaje.

Zašlete proto na adresu gca@gca.cz :

jméno a příjmení

reg.číslo

poštovní adresu

emailovou adresu

telefonní číslo

 

 

Tyto údaje také můžete vyplnit do připraveného formuláře na recepci klubu.

 

Děkuji

 

Ing. Martin Wojnar

STK GC Austerlitz

TURNAJE GCA 2015

line

Tabulka v příloze.

Seminář pro členy GCA zaměřený na golfovou etiketu, tempo hry a pravidla golfu - 2015

line

Pomalu se nám blíží golfová sezóna 2015 a při té příležitosti jsme pro všechny hráče klubu GCA připravili pod hlavičkou STK GCA dobrovolný seminář, jehož záměrem je osvěžit nejenom základní pravidla golfu, ale rovněž často opomíjené tempo a etiketu hry.

 

Seminář se uskuteční v prostorách klubovny dne 21.3.2015 od 9:00, za předpokladu, že o něj projeví zájem minimálně 10 lidí. Proto Vás prosíme o zaslání emailu na gcarozhodci@gmail.com s předmětem „Nezávazná přihláška do semináře - 2015“. Své přihlášky nám prosím zašlete do 18.3.2015, abychom věděli, kolik členů klubu má o tento seminář zájem. V případě, že přihlášených bude menší počet, emailem Vás vyrozumíme o zrušení semináře.

Kurzy pro rozhodčí

line

Vážení členové,

máte-li zájem stát se rozhodčím golfu, vyberte si z nabídky kurzů pro rozhodčí ( v příloze článku) a následně kontaktujte Předsedu STK GCA Austerlitz na rubicom@volny.cz, popřípadě sekretáře GCA.

VALNÁ HROMADA 2014

line

                                                    Ve Slavkově u Brna  13.12.2014

 

 

 

SPRÁVNÍ RADA GOLF CLUBU AUSTERLITZ

 

se sídlem ve Slavkově u Brna, Na golfovém hřišti 1510

 

svolává řádnou členskou schůzi,

 

která se bude konat 26.1.2015 v 18.00hod. v klubovně GCA

Na golfovém hřišti 1510, Slavkov u Brna

 

 

 

    Program:

 

   1. Zahájení.

   2. Schválení jednacího, volebního a hlasovacího řádu.

   3. Volba orgánů členské schůze

       - předsedající

       - mandátová, návrhová a volební komise

       - zapisovatel a ověřovatelé zápisu

  4. Výroční zpráva prezidenta GCA za rok 2014.

  5. Zpráva o hospodaření za rok 2014 a její schválení.

  6. Zpráva o činnosti reprezentace  GCA za rok 2014.

  7. Zpráva o činnosti STK GCA za rok 2014.

  8. Návrh rozpočtu GCA pro rok 2015 a jeho schválení.

  9. Diskuse.

10. Usnesení.

11. Závěr.

 

Prezence proběhne v místě konání členské schůze od 17.00hod.Rozhodným dnem pro posouzení hlasování je datum registrace v GCA, které musí být minimálně v den konání členské schůze.

 

 Přílohy:

Rozpočet 2015

Teze pro budoucí smlouvu mezi GCA a GIA

 Plná moc                                            


Golf a to pravé tempo hry...

line

Na stránkách České golfové federace se objevil článek s odkazem na dotazník týkající se tempa hry. Pokud si myslíte, že je tento nešvar i problémem českého golfu, je nyní příhodná doba s tím něco udělat. Je třeba vyplnit anglický dotazník, který Vám zabere maximálně 10-15 minut. Čím širší pole respondentů bude mít R&A na tento dotazník, tím přesnější závěry může vyvodit k tomu, aby tempo hry mohlo být v budoucnu plynulejší.


(rn)

Večer českého golfu

line

Vážení členové GCA,

 

dne 28.11.2014 od 19 hod. se v pražském Kongresovém centru uskuteční  Večer českého golfu, kde budou vyhlášeni Golfista a Golfistka roku 2014.

 

Jako každý rok máte možnost vyzvednout si zdarma vstupenky na tuto akci. K dispozici je 8 ks vstupenek a můžete si je vyzvednou na recepci po předložení karty ČGF.

 

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  |  další >>
strana: 8 / 21   celkem: 206 záznamů
 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>