Články na Home stranu

line
MISTROVSTVÍ KLUBU V JAMKOVÉ HŘE 2016
 
Vážení golfisté, vážené golfistky,  
I v letošním roce se koná Mistrovství klubu v jamkové hře. Určitě si chcete jamkovku zahrát, a tak se nezapomeňte přihlásit .
 
Základní informace

Uzávěrka přihlášek je 7.5.2016 v 17.00 ( jen pro členy  GC Austerlitz  s HCP 36 a lepší )
Hraje se  - od 9.5. do 16.9. 2016, přesný rozpis kol bude upřesněn 9.5.2016  podle počtu přihlášených
Rozlosování - proběhne na Klubovém turnaji dne 8.5.2016
Kompletní propozice - příloha mailu, příloha turnaje na www.cgf.cz ( 9.5.2016 ), link - http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=475693872

jak se přihlásit :
krok 1 - přihlášení na serveru cgf - http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=475693872
( turnaj je vypsán k 9.5.2016 )
krok 2 - zaslání kontaktního mailu na adresu - gcarozhodci@gmail.com. ( pokud jste hráli turnaj minulý rok , kontakt zasílat nemusíte, pokud zůstává stejný jako v roce 2015 )
 
Pro přijetí hráče( ky) do turnaje je nutné splnit oba dva kroky, tedy i zaslat kontaktní mailovou adresu. Povinnost mailového kontaktu se vztahuje jen na hráče, kteří nehráli jamkovku v roce 2015 a byla zavedena protože :
1. v minulosti někteří hráči na sebe vzájemný kontakt nezanechali
2. v případě, že se hráči nedohodnou na termínu bude možné posoudit, zda za to mohou oba dva hráči nebo jen jeden
3. nebude nutné obtěžovat recepční sháněním kontaktů
 
Adresa nemusí být shodná s adresou v klubu a bude používána jen a pouze pro účely jamkovky. Kvůli průkaznosti je nutné hráčovu mailovou adresu zaslat ( gcarozhodci@gmail.com ) - odpadnou tak dohady zda byl či nebyl kontakt předán . Pokud hráč  ( který nehrál vloni ) neodešle kontakt nejpozději do uzávěrky turnaje - nebude do turnaje přijat. Po rozlosování - hráči před zahájením každého  kola dostanou kontakt na soupeře a následně si domluví termín utkání. 
 
Přejeme hezkou hru.  STK GCA  

Turnaje GCA 2016

line
Vážení členové,
 
dovolujeme si Vás upozornit, že na našem hřišti právě začíná turnajová sezóna. 
- První turnaj se koná 20.3.2016 a hraje se systémem stableford. Přihlásit se na něj můžete zde - http://www.cgf.cz/TournRegister.aspx?IDTournament=474034598
- Druhým turnajem je již tradiční Velikonoční beránek, což je turnaj dvojic, hraný ve formátu Texas scramble. Hraje se na Velikonoční pondělí 28.3.2016 a přihlásit se můžete zde - http://www.cgf.cz/TournRegister.aspx?IDTournament=474034510. Po přihlášení nezapomeňte nahlásit s kým budete hrát ve dvojici, případně i to koho chcete mít za spoluhráče. Obě tyto informace sdělte buď na recepci klubu nebo mailem nagcarozhodci@gmail.com
 
Takže neváhejte a přijďte si zahrát. Hezkou hru v novém roce ! STK GC Austerlitz
 
 
 
Seznam turnajů GCA 2016 je v příloze.

Hlasování pro Kateřinu Vlašínovou v anketě golfistaroku.cz

Hlasování pro Kateřinu Vlašínovou v anketě golfistaroku.cz

line

Vážení členové Golf Clubu Austerlitz a všichni příznivci golfu!

Rádi bychom Vás jménem klubu poprosili o chvilku času. Jak již víte, naše reprezentantka Kateřina Vlašínová byla letos znovu zvolena Golfistkou roku. Momentálně však běží veřejná anketa na stejné téma, avšak vítěze určuje nejvyšší počet hlasů od veřejnosti.

Na webových stránkách www.golfistaroku.cz můžete pro Kateřinu hlasovat i Vy a to ze svých emailů (každý email znamená jeden hlas).

Moc děkujeme všem, kdo posílají hlasy a držíme Kateřině palce.

Kateřina Vlašínová GOLFISTKOU ROKU 2015

Kateřina Vlašínová GOLFISTKOU ROKU 2015

line

S velkou hrdostí bychom Vám chtěli oznámit, že letošní titul GOLFISTKA ROKU 2015 získala již podruhé naše věrná reprezentantka a neskutečný dříč Kateřina Vlašínová.

Udílení cen proběhlo již tradičně na XX. Večeru českého golfu. Kateřina se bohužel této události nemohla zúčastnit, kvůli stále probíhajícímu studiu v USA. I přesto na oficiální facebookové stránce takto vyjádřila svoji radost: „Jsem potěšena vám oznámit, že jsem se dnes stala Golfistkou roku 2015!!! Jsem smutná, že jsem nemohla být u předávání cen, užít si tu atmosféru a vyjádřit své díky za podporu, které se mi neustále dostává. Přesto jsem neuvěřitelně šťastná za toto ocenění, které je krásnou korunou letošní skvělé a úspěšné sezóny! Děkuji!!!"

Za správní radu, celý Golf Club Austerlitz i prezidenta klubu Kateřině opravdu blahopřejeme a děkujeme za mimořádnou reprezentaci svého domovského klubu.

Tři utkání, tři výhry

line


Podzim a konec sezóny se pro náš B tým nesl ve znamení tří ryder cupových utkání.  

První bylo s Park Golf Club Ostrava, který je velmi silným protihráčem a na jejich domovském hřišti v Šilheřovicích nám připravil letos v létě drtivou porážku. Tentokrát se hrálo ve Slavkově a tak byla výhoda na naší straně. Po ranních 6 čtyřhrách byl stav vyrovnaný 3,5:2,5. Byl hezký slunečný den a tak jsme s chutí vyrazili na odpolední singly. Celou dobu to vypadalo nerozhodně, ale zhruba po 12. jamce se situace začala lámat v náš prospěch a Šilheřovice jsme nakonec porazili 12:5.

Koncem září jsme hráli na krásném hřišti v Kunětické Hoře. S týmem KH hrajeme již tradičně a rádi. Jednalo se o letošní odvetu, kdy v prvním ryder cupovém utkání  v červnu zvítězil náš B tým. Na Kuňce se tým sešel už v předvečer a při týmové poradě se dohodlo, že pro ranní dvojice navrhneme pouze foursome formát a z důvodů urychlení hry vypustíme fourball. Kapitán GCKH náš návrh přijal a jak se ukázalo, naši borci umí foursome opravdu dobře. Po ranních dvojicích byl stav 4,5:0,5 v náš prospěch.  Odpoledne jsme do singlů nastoupili bohužel v oslabení, kdy kvůli zranění nemohl hrát jeden z našich hráčů. Takže jsme soupeři museli věnovat bod. I přesto se našemu týmu podařilo přinést další 4 body ze singlů a to už nám stačilo na výhru 8,5:6,5.

V posledním utkání se proti našemu týmu postavil GC Olomouc. Ráno se hrálo pět foursomů a výsledek byl 3:2 pro Olomouc. Z toho dva naše foursomy prohrály smolně až na 18. jamce. Po obědě následovala důležitá losovačka na určení pořadí singlů, kterou sestavoval zastupující kapitán Víťa Dostál. Nasazení hráčů se ukázalo jako klíčové a přineslo nám 7 bodů z 10. Celkový výsledek byl tedy 9:6 pro GC Austerlitz.

Hřiště bylo jako po celý rok ve skvělé kondici, za což patří velké díky majitelům a údržbě hřiště. Jim i klubu děkujeme za podporu a možnost reprezentovat GCA v těchto meziklubových utkáních.

Díky stabilně kvalitním výkonům po celou letošní sezónu zůstávají všechny poháry u nás v klubovně.

Poděkování patří všem playerkám a playerům, kteří dělají Béčko, tak úžasným týmem jakým je. Jmenovitě: Leoš Kachlík, Ivana Kachlíková, Kuba Fiala, Petr Martínek, Petr Votava, Zdeněk Vrána, Lukáš Hanák, Roman a Standa Prosovi, Šimon Zemek, Katka Libenská, Yvona Kostelková, Gabriela Chaloupková, Michal Chaloupka, Ondra Driml, Jarda Skácel, Radomír Koval, Dalibor Jurčík, Zuzka Kozáková, Radka Vlašínová, Víťa Dostál, David Kostelka, Zdeněk Šulc, Petr Kapoun, Honza Jakoubek, Radan Havlík, Aleš Lerch, Bob Varta, Míra Rája, Petr Libenský, Kuba Čuřík a kapitánka Vlaďka Kozáková.

 

Díky všem a těšíme se na novou sezónu.

 

Mistrovství klubu ve hře na rány

line

 

Vážení členové,

 

dovoluji si Vám připomenout, že se blíží termín Mistrovství klubu na rány, které se uskuteční ve dnech 19. – 20. 9. 2015, tak se nezapomeňte přihlásit.

Uzávěrka přihlášek je 18.9.2015 v 17:00.

 

Správní rada GCA vyhověla požadavku seniorů a vytvořila pro seniory samostatnou kategorii, která bude startovat z červených resp. žlutých odpališť, tak jak je zvykem na seniorských turnajích. Tato kategorie je vypsána jako samostatný turnaj.  Je však na uvážení každého seniora/ky, zda bude hrát turnaj seniorů(červená/žlutá) nebo turnaj mužů a žen(modrá/bílá).

 

Věnujte proto prosím všichni zvýšenou pozornost na to, do jakého turnaje se přihlašujete…

 

Přeji všem pěknou hru…

 

 

 

Ing. Martin Wojnar

 

STK GC Austerlitz z.s.

 

 

 

 

 

Seniorský turnaj

line
Náš seniorský tým téměř ve stejném složení jako na Mistrovství ČR na jamky
hrál dne 1/9 2015 poslední utkání na Kaskádě proti týmu Golf klubu Olomouc.
Náš tým vyhrál silnou převahou 4,5:0,5 a v celkovém skóre obsadildruhé místo !
Konečně se podařilo prolomit několika letou smůlu třetího místa.
 
První turnaj proti týmu GC Ostravy jsme prohráli 3:2 a tým Golf klubu Brno jsme
porazili 4:1. 
 
Za náš tým hráli : 
Mirek Brzoň, Jirka Hůrek, Pavel Maček, Ruda Filip, Franta Smekal, Honza Neštický
 
Z pozice kapitána týmu všem děkuji za dobré výsledky a do roku 2016 si přejme
zisk prvního místa !
 
Honza Neštický

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  |  další >>
strana: 6 / 21   celkem: 206 záznamů
 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>