Dne 6.10.2010 zemřel ve věku 83. let dlouholetý člen našeho klubu vážený pan Vladimír Šafařík.

Vladimír byl nejstarším členem GCA, golf opravdu miloval a věnoval se mu do posledních chvil svého života.

Jeho pozitivní pohled na svět a vitalita i v jeho pozdním věku byla obdivuhodná.

Poslední rozloučení s drahým zesnulým se uskuteční v pondělí 17.10.2011 v 15hodin v chrámu Vzkříšení páně ve Slavkově u Brna.

line

(ČGF) Poprvé v historii čtveřice českých hráčů Barbora Baková, Marie Luňáčková (GCAUS), Dalibor Hudák a Ondřej Lieser odjela reprezentovat Českou republiku na Faldo Series Grand Final, které se hrálo ve dnech 12. až 14. září v resortu Lough Erne v Severním Irsku.

Viktor Janošík druhý na President Masters v Haugslagu

line

Vyvrcholením série ČGAT byl turnaj President Masters, který v sobotu 10. a neděli 11. září hostila velmi oblíbená osmnáctka Waldviertel v rakouském Haugchlagu. Z vítězství v turnaji, v němž startovalo nejlepších 43 hráčů a 22 hráček, se radovali Michal Pospíšil - 72, 72 (144) z GC Praha a Adéla Cejnarová - 73, 75 (148) z GC Erpet Praha.

Stříbro a Bronz pro Austerlitz!!

line

V Sokolově se od soboty 2. do neděle 4. září hrálo Play-Off Extraligy čili mistrovství ČR družstev mužů a žen.

Extraligové týmy ve finále

line

Jak slavkovským mužům tak i ženám se v neděli 28.8. podařilo porazit své soupeře a postupují mezi 4 nejlepší týmy v Extralize. Finále se uskuteční tento víkend (3. - 4. 9.) v Sokolově.

Dívky ze Slavkova zářily na ČGAT v Ropici

line

Ropice byla od úterý 23. do čtvrtka 25. srpna dějištěm 5. turnaje Czech Golf Amateur Tour 2011, tj. nejkvalitnější tuzemské amatérské série. Turnaj, v němž startovalo 77 hráčů a 37 hráček, se hrál tři kola na rány, přičemž po dvou kolech byl cut pro 45 hráčů a 22 hráček.

Milan Vantuch a Viktor Janošík v Číně

line

Letni univerziáda v čínském Shenzenu je u konce. Českou republiku reprezentovali v mužské kategorii hned dva hráči našeho klubu, a to Milan Vantuch a Viktor Janošík.

Vítězství Matyáše Zapletala na 4. NGTM

line

Výtečné výkony byly k vidění ve čtvrtém turnaji Národní Golfové Tour Mládeže na Kunětické Hoře v sobotu 6. a neděli 7. srpna.

Dvě medaile na MČR družstev

line

Na Darovanském Dvoře proběhlo od 2. do 4. srpna Mistrovství ČR družstev, kam se kvalifikovala všechna slavkovská mužstva, tzn. smíšený tým do 14ti let, dívky do 18ti let a chlapci do 18ti let.

Slavkovská družstva se probojovala na MČR

line

V úterý 19. 7. se na hřišti v Ropici odehrála kvalifikace družstev a soutěžilo se v kategoriích: chlapci do 18ti let, dívky do 18ti let a smíšená družstva do 14ti let. První dva týmy z každé kategorie, které zahrají nejlepší výsledky na rány, postoupí mezi 8 nejlepších družstev ČR.

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  |  další >>
strana: 20 / 21   celkem: 206 záznamů