Články na Home stranu

Den otevřených dveří

line

V neděli 6.5.2012 se na slavkovském golfovém hřišti uskutečnil Den otevřených dveří. Tato událost probíhá každým rokem má hojnou účast a nebylo tomu jinak ani v letošním roce. Bezmála sto účastníků si prohlédlo areál hřiště, zázemí a hlavně vyzkoušelo golfovou hru.Velký úspěch sklidilo vystoupení taneční skupiny Glitter Stars.Po hře bylo pro všechny připraveno malé občerstvení v restauraci Golfhotelu Austrerlitz.

Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na viděnou na golfu nebo na příštím ročníku Dne otevřených dveří.

Marta Svobodová (sekretář GCA)

Ian Campbell - nyní lekce i pro členy klubu

Ian Campbell - nyní lekce i pro členy klubu

line

Ian Campbell pochází z Walesu, je plně kvalifikovaný profesionál, člen britské a rakouské PGA.

Blokace na ČGF

line

Vážení členové,

pokud jste dosud neuhradili roční poplatek pro rok 2012 jsme nuceni blokovat Vaše členství na ČGF.

Blokace proběhne 27.4.2012 takže pokud máte pochybnosti zda platba proběhla řádně můžete si to ověřit na těchto stránkách v sekci poplatky rok 2012( dole v levém rohu).

Všem členům, kteří dosud poplatek neuhradili bude odeslána poštou upomínka.

Mistrovství klubu ve hře na jamky 2012

line

Již jen do sobotního poledne máte možnost přihlášení do klubové jamkovky, která se letos hraje od 6.května do 17.června. Přihlašovat se můžete přes www.cgf.cz sekce turnaje (termín zahájení 6.5.2012). Losování do turnajového pavouka proběhne v neděli od 15 hodin v klubovně GCA.

Výzva všem "soutěživým" golfistům GCA!

Výzva všem "soutěživým" golfistům GCA!

line

Pokud jste vášniví hráči a v golfu rádi soutěžíte, staňte se členy reprezentačního Rezervního týmu GCA.

Novinkou pro letošní a následující sezóny je vznik nového reprezentačního týmu GCA, který je otevřem všem členům klubu..

Změny v systému řízení soutěžního golfu, reprezentačních družstev a TCM

line

Správní rada se na svém druhém zasedání shodla na systémových změnách v řízení soutěžního golfu a reprezentace GCA. Cílem je sjednotit strukturu řízení, stanovit konkrétní zodpovědnosti a zvýšenou efektivitou snížit nároky na rozpočet GCA. Dalším cílem je zapojení většího počtu členů GCA do reprezentace klubu v rámci soutěžního golfu.

 

Mistrovství klubu ve hře na jamky 2012

line

Klubová jamkovka se letos bude hrát od 6.května do 17.června, kdy v rámci nedělního klubového turnaje proběhne její vyvrcholení v podobě semifinálových a finálových zápasů v obou kategoriích a také zápasy o 3.místo.

Klubové turnaje 2012

line

Na prahu nové sezóny přinášíme přehled klubových turnajů, které se uskuteční na hřišti GCA ve Slavkově.

Camp BELEK 2012

Camp BELEK 2012

Reprezentace klubu ve vrcholné části zimní přípravy

line

Obavy z nevyzpytatelného počasí letošní zimy, to byl hlavní problém realizačního týmu, když připravoval vrchol zimní přípravy - týdenní herní camp. Bylo zvažováno několik destinací a variant, nakonec jsme vsadili na osvědčený turecký Belek, tentokrát resort Sueno se dvěma osmnáctkami a perfektními cvičnými plochami.18. února odletěla výprava z Vídně pod vedením p. Sedláčka, head couche Iana Campbella a Radky Vlašínové, která má na starosti fyzickou přípravu a rehabilitaci.

Slavnostní večer k příležitosti ukončení sezóny 2011

Slavnostní večer k příležitosti ukončení sezóny 2011

line

19. 11. 2011 proběhl v restauraci na golfovém hřišti ve Slavkově slavnostní večer k příležitosti ukončení golfové sezóny 2011.

 

 

 

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  |  další >>
strana: 18 / 21   celkem: 206 záznamů
 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>