Články na Home stranu

Nová mezinárodní mistryně Slovenska je z GCA

line

Kateřina Vlašínová je vítězkou ČSOB Slovak Open Championschip, mezinárodního mistrovství Slovenska na rány. Na krásném a velice obtížném hřišti Penati Golf Resortu u Skalice byla nejlepší z početné výpravy našich hráčů a po výsledcích 75,75 a 72 získala svůj první individuální titul v kategorii žen před italkou Barbarou Borin a slovinkou Anou Belac.

Titul se vrací do Slavkova

line

Na mistrovství ČR družstev dokázal tým děvčat do 18ti let získat po dvou letech a loňském třetím místě titul mistryň republiky.

Smíšený tým do 14ti let skončil na konečném 5tém místě.

Úspěch Vojty Kostelky na juniorském mistrovství Slovinska

line

Juniorské mistrovství Slovinska se konalo na hřišti Moravske Toplice. Vojta zahrál 78,78 a 76 a s celkovým výsledkem 232 ran skončil na druhém místě kategorie do 16ti let. Blahopřejeme

Tým "čtrnáctek" a tým "osmnáctek" děvčat vstupují do bojů o mistrovké tituly

line

Dnes, tedy 7. srpna zahajují naše týmy boje o medaile na Mistrovství ČR družstev na Nové Americe kvalifikačním kolem na rány. To určí pořadí do pavouka, kde se od zítra do čtvrtka utkají týmy v jamkové hře.

B tým CGA rozdrtil tým GC Brno 9:3

line

V sobotu 28.7. proběhlo meziklubové utkání mezi naším B týmem a výběrem CG Brno Jinačovice..

Prezidentský pohár 2012 se vydařil

line

V neděli 22.7. proběhl v rámci klubového turnaje Prezidentský pohár, hraný jako PRO-AM s účastí klubových reprezentantů a profesionálů coby vodičů jednotlivých flajtů. Štědrým hostitelem byl prezident klubu pan JUDr. Jiří Kovář.

Mistři klubu ve hře na jamky pro rok 2012 jsou Milan Vantuch a Radka Vlašínová

line

V sobotu 21.7. proběhlo semifinálové a finálové klání klubové jamkovky. V obou kategoriích - mužské i ženské - se představili ti nejlepší a některé zápasy se rozhodovaly až na poslední jamce nebo v rozehrávce.

Semifinále a finále Mistrovství klubu na jamky se uskuteční v sobotu 21.7.

line

Od 8:00 hodin ráno odstartuje mužské semifinále ve kterém se utkají Viktor Janošík s Richardem Frankem a Milan Vantuch s Tadeášem Sedláčkem (8:10)

Ženské semifinálové dvojice tvoří Irena Foretová vs. Radka Vlašínová (8:20) a Michaela Fabiánková vs. Kateřina Vlašínová. Michaela však svoje utkání Kateřině darovala, takže Kateřina postupuje přímo do odpoledního finále.

Odpolední program zahájí bojem o třetí místo ve 13:30 muži, následuje finále mužů ve 13:40 a finále žen ve 13:50

Zveme všechny diváky kteří mají zájem vidět špičkový golf a dramatický boj o jamkový klubový titul.

Prezidentský pohár 2012

line

V neděli 22.července 2012 se v rámci dalšího z klubových turnajů uskuteční Prezidentský pohár.

Tým do 16ti let prošel na vlastním hřišti kvalifikací do finále MČR

line

Smůla, která provázela mnoho let slavkovský tým do 16ti let byla prolomena!! Letos byla forma hráčů opravdu skvěle načasovaná. Všichni hráči přinesli výborné výsledky a suverénně postupují do finále z prvního místa!

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  |  další >>
strana: 16 / 21   celkem: 206 záznamů