Články na Home stranu

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

line

Vážení golfisté i negolfisté,

dne 23.6.2013 od 10 do 15 hodin proběhne v Golf Clubu Austerlitz tradiční Den otevřených dveří kde bude možné si vyzkoušet golf a prohlédnout areál hřiště.

Všichni jste srdečně zváni.

SR GCA

Průběžné 1. místo Extraligového týmu žen.

Průběžné 1. místo Extraligového týmu žen.

Extraliga 2013: 1. - 3. kolo

line

Již tento týden proběhne na golfovém hřišti v Čeladné první část Extraligového klání. Hracími dny jsou pátek – neděle, kdy do každého kola nastupuje celkem šest mužů (počítá se pět výsledků) a čtyři ženy (počítají se tři výsledky).  V barvách GCA nastupují tito hráči a hráčky.

Tým žen: Foretová Irena, Hečková Natálie, Patzeltová Michaela, Vlašínová Kateřina a Vyoralová Pavla. Kapitánem MUDr. Vantuch Milan.

Tým můžu: Černý Jaromír, Frank Richard, Hromádka Martin, Janošík Viktor, Kostelka Vojtěch, Kovář Jakub, Szlaur Jakub a Vantuch Milan. Kapitánem Ing. Jaroslav Sedláček

Národní Golfová Tour Mládeže

Národní Golfová Tour Mládeže

Druhé místo pro Lenku Nebeskou

line

O víkendu (25. – 26.5.) se uskutečnil na hřišti Golf Resortu Olomouc druhý turnaj série Národní Golfové Tour Mládeže. O tento dvoukolový turnaje byl velký zájem. Zúčastnilo se ho přes 150 dětí z celé ČR, ale i ze Slovenska. Barvy Golf Clubu Austerlitz zde hájili: Darovec Michal, Zušťák Lukáš, Nebeská Lenka, Dobiášová Ema, Červinková Magdalena,  Patkoš Jakub, Patzelt Marek, Šindelářová Barbora, Poslužná Kristýna a Poslužná Andrea.

 

Kateřina Vlašínová a Vojtěch Kostelka na Bledu

Kateřina Vlašínová a Vojtěch Kostelka na Bledu

Mezinárodní mistrovství Slovinska mužů a žen

line

Kateřina Vlašínová a Vojtěch Kostelka se ve dnech 23. – 25. května zúčastní Mezinárodního mistrovství Slovinska mužů a žen. Jedná se o jeden z turnajů EGA, který se odehrává na známem golfovém hřišti Bled. Mistrovství se pravidelně účastní řada hráčů ČGF. Mezi zúčastněnými jsou například: Vítek Novák, Adam Studený, Martin a Michal Pospíšil, Kateřina Krásová a další.

Mistrovství klubu ve hře na jamky 2013

Jamkovka je rozlosována!

line

V neděli 5.května po klubovém turnaji proběhlo v klubovně GCA losování letošního Mistrovství klubu ve hře na jamky. Zde jsou pavouci soutěže pro Muže a Ženy stejně jako další organizační pokyny.

Morava Cup 2013

Morava Cup 2013

Moravská túra mládeže

line

V neděli 28. dubna proběhne na golfovém hřišti ve Slavkově první turnaj Moravské túry mládeže. Do turnaje je přihlášeno více jak 170 hráčů a hráček, z toho okolo 25 účastníků bude hájit barvy GC Austerlitz. K vidění bude určitě pěkný golf. Předpověď slibuje krásné počasí, hřiště je v dobré kondici, teď už je zbývá dobře odstartovat.   

Všem hráčům a hráčkám přejeme hodně štěstí.

Lady Abrahams Trophy 2013

Lady Abrahams Trophy 2013

Sever ČR proti Jihu ČR

line

V termínu 26. - 28. 4. 2013 bude probíhat na hřišti Golf Resort Černý Most již 8. ročník prestižního utkání Lady Abrahams Trophy, tedy utkání družstev žen Severu proti Jihu. Turnaje se pravidelně účastní nejlepší hráčky z ČR. Za tým Jihu ČR nastoupí hned dvě reprezentantky GC Austerlitz, a to Irena Foretová a Kateřina Vlašínová. Jejich spoluhráčkou je i naše bývalá reprezentantka Marie Luňáčková.  

Přejeme hodně štěstí při obhajobě vítězství. 

Velikonoční beránek 2013 - TURNAJ JE PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ ZRUŠEN !

Velikonoční beránek 2013 - TURNAJ JE PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ ZRUŠEN !

line

Vzhledem ke stále nepříznivému počasí je první letošní turnaj zrušen. Ve spolupráci s Golf resortem se snad podaří najít v průběhu sezony náhradní termín, o kterém budete včas informováni.


První turnaj letošní sezony - Velikonoční beránek TEXAS SCRAMBLE dvojic - se letos netradičně uskuteční až týden po Velikonocích. Důvodem je současný stav, kdy hřiště ještě není otevřeno a výhled počasí na konec března není natolik příznivý, aby bylo jisté, že se turnaj na Velikonoční pondělí odehraje. Proto se konání turnaje posouvá na neděli 7.dubna 2013.

Systém hry je stejný jako v předešlých letech - TEXAS SCRAMBLE dvojic s 2/3 vyrovnáním průměrného EGA-HCP dvojice (zaokrouhlování dle matematických pravidel). Hráčům kteří mají HCP 36 a vyšší, se pro výpočet použije HCP 36.

Přihlašujte se přes www.cgf.cz a na RECEPCI GCA tel: 544 221 963 nahlašte pouze složení týmů. Nebudou-li týmové dvojice řádně nahlášeny, rozhodne o sestavení jednotlivých týmů soutěžní výbor. Uzávěrka přihlášek je v sobotu 6.dubna ve 12:00 hodin.

Postupný start z jamky č.1 je od 10:00 hodin. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy z červených.

Hezkou hru!

Nábor hráčů „Reprezentace GCA“

Máte zájem účastnit se nejvyšších soutěží družstev v ČR?

line

Vážení golfoví nadšenci,

Tréninkové centrum mládeže GCA hledá hráče do širší reprezentace družstev mládeže.

Koho hledáme?

  • Hráče a hráčky mladší 18 let věku.

Co je potřeba?

  • Mít rád golf a golfový kolektiv,
  • snaha neustále se zlepšovat,
  • soutěživost a odhodlání,
  • být členem Golf Club Austerlitz.

V případě zájmu a pro podrobnější informace kontaktujte vedoucího TCM Viktora Janošíka na telefonním čísle +420 777 746 754 nebo prostřednictvím emailu tcmgca@gmail.com

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  |  další >>
strana: 14 / 21   celkem: 206 záznamů
 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>