Články na Home stranu

Druhé místo Kateřiny Vlašínové

Druhé místo Kateřiny Vlašínové

Mezinárodní mistrovství ČR na rány 2013

line

Od středy 31.7. do soboty 3.8. 2013 se na golfovém hřišti v Karlových Varech konalo Mezinárodní mistrovství ČR. Turnaje se celkově účastnilo 96 mužů a 48 žen. Golf Club Austerlitz reprezentovalo celkem sedm hráčů a tři hráčky. Jmenovitě: Černý Jaromír, Frank Richard, Hromádka Martin, Janošík Viktor, Kostelka Vojtěch, Szlaur Jakub, Vantuch Milan, Foretová Irena, Vlašínová Kateřina a Vyoralová Pavla.

Mezi muži nejlépe zahráli Martin Hromadka a Milan Vantuch, kterým se podařilo probojovat do finálového kola. Z žen si nejlépe vedla Kateřina Vlašínová, které se již od prvních kol držela na předních pozicích a směřovala čím dál výše. Díky skvěle zahranému finálovému kolu se nakonec probojovala na celkové druhé místo a stala se i národní mistryní ČR.

Podrobné výsledky naleznete na: http://cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=380202815

Blahopřejeme ke skvělým výsledkům. 

Kateřina Vlašínová juniorskou mistryní ČR

Kateřina Vlašínová juniorskou mistryní ČR

CZECH INTERNATIONAL JUNIOR AMATEUR CHAMPIONSHIP 2013

line

V uplynulých dnech se na golfovém hřišti Brno – Kaskáda konalo Merinárodní mistrovství ČR juniorů a dorostu. Turnaj byl již tradičně plně obsazen. Celkově se mistrovství zúčastnilo 144 hráčů a hráček z různých koutů světa. Své hráčské zastoupení zde měly země jako Švýcarsko, Švédsko, Rusko, USA, Německo, Slovensko, samozřejmě ČR a další.

Golf Club Austerlitz měl své reprezentanty ve všech věkových kategoriích. Největším úspěchem tohoto turnaje je však nádherné 1. místo Kateřiny Vlašinové, která se tak může pyšnit juniorským mistrovským titulem pro rok 2013.

Dalšími účastníky mistrovství byli: Černý Jaromír, Hečková Natália, Hromádka Martin, Kostelka Vojtěch, Patzeltová Michaela, Pros Roman, Szlaur Jakub, a Vyoralová Pavla.

Podrobné výsledky naleznete na serveru ČGF: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=380202664 

GCAUS blahopřeje k mistrovskému titulu a dalším skvělým výkonům. 

Klubové turnaje GCA

line

Kalendář klubových turnajů GCA a základní informace k turnajům.

Stříbro pro Vojtu Kostelku

Stříbro pro Vojtu Kostelku

Národní mistrovství ČR žáků a kadetů

line

V neděli bylo slavnostně zakončeno NM ČR žáků a kadetů. Jednalo se první mistrovské klání mládeže jednotlivců v letošním roce. Dějištěm tohoto třídenního turnaje bylo skvěle připravené hřiště v Golf Resort Kunětická Hora, které je zároveň připravováno na European Men´s Challenge Trophy.  Turnaje se celkově účastnilo okolo 140 hráčů, bohužel jen 4 reprezentanti GCAUS.

Z našich reprezentantů nejlépe zahrál Vojta Kostelka v kategorii kadetů, který si po vyrovnaných výkonech (74, 77, 75) z turnaje odváží krásné druhé místo. Jeho jediným přemožitelem se stal Erik Palkovský z BESGK (76, 72, 75).

Mezi další účastníky mistrovství patří: Poslužná Andrea, Červinková Magdalena a Nebeská Lenka.

Podrobnější výsledky najdete na: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=380202511

Gratulujeme ke krásnému umístění. 

Kvalifikace družstev - Mistrovství ČR

Šilheřovice – Východ B

line

V úterý 2.7. 2013 proběhla na golfovém hřišti v Šilheřovicích kvalifikace na MČR družstev. Jednalo se o kvalifikaci regionu Východ B, které se účastnilo celkem devět klubů tohoto regionu - Golf Club Austerlitz, Beskydský Golfový Klub, Golf Club Brno, Golf Club Olomouc, Valašský Golfový Klub, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína, Zámecký Golf Club Kravaře,  Sokrates Golf a Country Club, Park Golf Club Ostrava.

Golf Club Austerlitz měl nasazené hráče ve všech věkových kategoriích. Nejlépe si vedlo družstvo dívek do 18 let, které obsadilo krásné druhé místo a probojovalo se do finálové části MČR družstev. O příčku níže se umístilo smíšené družstvo do 14 let. Jinak pěkné třetí místo je bohužel i prvním nepostupovým, proto se smíšené družstvo do 14 let nezúčastní finálové části tohoto turnaje. Na nepostupovém čtvrtém místě se bohužel umístili i chlapci do 18 let. 

Za jednotlivá družstva nastoupili:   

Družstvo chlapců do 18 let - Konvička Roman, Kostelka Vojtěch, Lesovský Tomáš, Pros Roman, Pros Stanislav a Szlaur Jakub.

Družstvo dívek do 18 let - Hečková Natália, Chotová Michaela, Patzeltová Michaela a Vašíčková Dominika.

Smíšené družstvo do 14 let - Nebeská Lenka, Patzelt Marek, Prosová Martina a Šindelářová Barbora

Děkujeme všem hráčům, hráčkám a kapitánům za reprezentaci klubu.

1. místo muži, 3. místo ženy

1. místo muži, 3. místo ženy

Extraliga 2013

line

Již tento týden proběhne na hřišti v Sokolově druhá část Extraligy. Cíle jsou jasné. Mužské družstvo se bude snažit probojovat zpět na první příčky a zajistit si výhodu domácího hřiště pro utkání Play-off. Ve snahách ženského týmu je vydržet nápor ostatních družstev a udržet si skvělé první místo.

Zpravodajství z turnaje: 

Klubový turnaj s firmou AMPHORA - zahradní pece

Klubový turnaj s firmou AMPHORA - zahradní pece

line

Nedělní klubový turnaj 7.7. bude spojen s prezentací firmy AMPHORA - zahradní pece na dřevo, která vám připraví gastronomický zážitek v podobě občerstvení u spodního altánku.

K ochutnání bude domácí chléb a maso, připravené v zahradní peci přímo na hřišti.

Bližší informace o firmě obdržíte buď přímo na místě od obchodního zástupce nebo se sami můžete podívat na jejich webové stránky - http://zahradnipece.cz.

Uzávěrka přihlášek do turnaje je v sobotu 6.7. v 17:00 hodin.

Těšíme se na Vás!

1. místo pro Petra Šustka

1. místo pro Petra Šustka

Mid Tour ČGF – Kaskáda

line

Ve dnech 19. a 20. června se na golfovém hřišti Brno – Kaskáda konal již druhý turnaj série Mid Tour ČGF. Velká konkurence byla převážně v mužské kategorii, kde do turnaje bylo přihlášeno 84 mužů. Počet přihlášených žen zůstal na čísle 12.

Všichni si určitě pamatujete tropická vedra, která v těchto dnech panovala. I když na některých místech v ČR padaly teplotní rekordy, pro Petra Šustka to nebyla žádná překážka.  Hned první den zahrál výborných 73 ran a vytvořil si tak 4 rány náskok na druhého nejlepšího hráče Davida Krajného. V druhém kole Petr Šustek svou formu jen potvrdil. Zahrál opět nejlepší výsledek dne (78 ran) a může se tak radovat z krásného 1. místa. V ženách zvítězila Markéta Šubrtová.   

SR GCA gratuluje ke skvělému výkonu. 

Klubový turnaj s časopisem GOLF

Klubový turnaj s časopisem GOLF

line

Časopis Golf, který letos slaví 20 let od svého založení, Vás srdečně zve na nedělní klubový turnaj (23.6.).

Přijďte oslavit toto krásné jubileum golfem. Nejlepší tři hráči v každé kategorii se mohou těšit na věcné ceny od sponzora (poukazy na volnou hru, míče, drobné upomínkové předměty).

Uzávěrka přihlášek do turnaje je v sobotu 22.6. v 17:00 hodin.

 

Těšíme se na Vás!

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  |  další >>
strana: 13 / 21   celkem: 206 záznamů
 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>