Články na Home stranu

Druhé místo pro Kateřinu Vlašínovou

Druhé místo pro Kateřinu Vlašínovou

line

Ve dnech 18. - 22. 6. 2014 proběhlo na krásném hřišti v Telči Národní mistrovství ČRve hře na jamky.

ANKETA PRO ČLENY GCA

line

Na základě požadavků některých členů GCA se SR GCA rozhodla uspořádat anketu mezi členy s otázkou:,,Máte zájem hrát klubové turnaje bez úpravy HCP s možností sestavení týmů i v jiném formátu (např. Texas scramble,Best Ball, Four Ball atd...)?"

Hlasování bude probíhat na webu do 30.6.2014.

Víkendové extraligové klání na Čeladné

Víkendové extraligové klání na Čeladné

line

Ve dnech 13.-15.6.2014 proběhly první tři kola nejvyšší amatérské soutěže družstev ČR.

 

Golf Club Austerlitz měl již tradičně zastoupení v ženské i v mužské kategorii. Tentokrát se turnaj odehrával na hřišti Čeladná – New Course. Hřiště bylo perfektně připravené a vůbec nebylo lehké jej zdolat.

První den bylo krásné slunečné počasí, které umožnilo nejednomu hráči zahrát krásný výsledek. V mužích s nejlepšími výsledky Vojtěch Kostelka (73 ran) a Jakub Szlaur (74 ran). V ženách tým podpořila svým výsledkem Kateřina Vlašínová (76 ran).

Druhému kolu počasí nepřálo a přes intenzivní déšť nebylo snadné zahrát perfektní výsledky. Ovšem to nezastavilo Michaelu Patzeltovou, aby donesla výsledek 76 ran a s naprostou noblesou také dohrála Kateřina Vlašínová, která došla v červených číslech (71 ran).  Muži si tak dobře nevedli, vyjma Jakuba Szlaura, který taktéž exceloval výsledkem 71 ran.

Poslední den je nutno poznamenat výsledek 73 ran Ireny Foretové a 75 ran Vojtěcha Kostelky. Po prvních třech kolech je tým žen na 2. místě a tým mužů na 6. místě. 

line

Vážení členové GCA,

připravili jsme pro Vás nabídku výhodných nákupů ve značkovém e-shopu Mizuno Golf. Na stránkách www.mizunogolf.pro najdete kompletní golfový sortiment této významné značky, která vznikla již před více než 100 lety. Vy, jako člen GCA můžete ode dneška čerpat slevu 10% na každý nákup. Sleva se vztahuje i na zboží, které je aktuálně v akci. Využijte proto možnosti nakoupit zboží této kvalitní značky s celkovou slevou až 40%!

Jak slevu získat? Stačí před dokončením nákupu v košíku e-shopu zadat do pole slevový kupón vaše registrační číslo ČGF a kliknout na použít kupón. Výše slevy Vám bude započtena a můžete dokončit objednávku. Slevu můžete využít i na nákup letošní novinky - řadu golfových holí JPX EZ. Hole získaly řadu ocenění včetně prvního místa v hodocení holí na serveru Golf Digest 2014. Získejte set želez a dřev Mizuno JPX EZ za bezkonkurenční cenu!

 

 

 

Golfové hole Mizuno zdarma!Golfová sezóna je v plném proudu, jste spokojeni se svou hrou? Pokud ne, možná Vám přijde vhod naše letní nabídka golfových holí Mizuno zdarma.


Nyní při každé objednávce holí dle seznamu níže získáte hybrid Mizuno JPX EZ č. 3, 4. Řada holí Mizuno JPX EZ se vyznačuje vysokou mírou odpouštění při nedokonalém trefení míče. To vše při zachování sportovního vzhedu holí. Využijte nabídky a pořiďte si sadu žele Mizuno JPX EZ nebo JPX EZ Forged, které byly nejlépe hodnoceny v letošním testu holí pořádaném serverem Golf Digest. Získáte hybrid JPX EZ v hodnotě 3.890,-Kč zdarma.  Nabídka se vztahuje i na současný nákup driveru JPX EZ a dřeva JPX EZ. Nabídka se nevztahuje na custom fitting sady holí. Nabídka platí do vyčerpání skladových zásob, proto neváhejte s objednávkou.


Hybrid JPX EZ získáte zdarma při nákupu:


1. Driver + dřevo č. 3 Mizuno JPX EZ

2. Sada želez Mizuno JPX EZ 5-SW, standardní sada

3. Sada želez Mizuno JPX EZ Forged 5-PW, standardní sada


Na nákup můžete využít navíc slevu 10% pro členy GCA po zadání čísla ČGF v průběhu objednávky.


Přejeme Vám příjemnou golfovou sezónu.

line

B tým GCA přivezl Ryder Cup pohár z Olomouce....

 

Tuto neděli odehrál B tým GCA svoje první letošní utkání a to meziklubový Ryder Cup s GC Olomouc. Loni jsme Olomouc sice porazili u nás, ale na jejich hřišti jsme měli doposud neradostnou bilanci - 2 utkání / 2 prohry.Náš tým nastoupil ve složení: Yvona Kostelková, Ivana Kachlíková, Leoš Kachlík, Víťa Dostál, Michal Chaloupka, Petr Martínek, Kuba Čuřík, Aleš Lerch, Kuba Fiala, Zdeněk Šulc, Radan Havlík a Vlaďka Kozáková.Po dopoledních foursamech a fourballech jsme prohrávali 2:3, ale v singlech jsme zabrali a značně omlazený tým Olomouce nakonec na naše zkušené hráče nestačil. Stav utkání byl 7,5 ku 7,5 bodu, což nám dle pravidel Ryder Cupu stačilo na obhajobu loňského vítězství.

Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za skvělou hru.  V tomto extremním horku to byla to náročná nedělě a odehrát dvě rundy v 35C je opravdu výkon!

 B tým čekají další utkání. To následující již tuto středu na Penati, kde za GCA nastoupí: Petr Šustek, Leo Kachlík, Víťa Dostál, David Kostelka, Míra Rája, Petr Libenský, Petr Votava, Bob Varta, Radek Koval, Dalibor Jurčík, Kuba Fiala, Petr Kapoun a Katka Šustková. Držte nám palce!

 

Průběžné výsledky Mistroství klubu ve hře na jamky 2014

line

Již je odehráno první kolo Mistroství klubu ve hře na jamky pro rok 2014. Na průběžné výsledky se můžete podívat v příloze spolu s propozicemi.

Dne 25.5.2014 - bylo dohráno 1. kolo v kategorii muži. Do 22.6.2014 je třeba odehrát zápasy 2.kola v kategorii mužů (termín prodloužen o 2 dny, aby nové kolo začínalo v pondělí).

Výsledky napište na nástěnku klubu nebo zašlete na email: gcarozhodci@seznam.cz.

Hráči mají povinnost zanechat na recepci klubu kontakt na sebe (mobil nebo email) v případě, že tomu tak doposud není. Hráči, kterým se nepodaří sehnat kontakt na svého soupeře, nechť vyrozumí soutěžní výbor na emailu: gcarozhodci@seznam.cz.

Hráč, který neposkytl kontaktní údaje a nepodařilo se jej přes veškerou snahu konktaktovat, aby mohl odehrát zápas se svým soupeřem, bude diskvalifikován.

V případě, že se zápas neodehraje do konce stanoveného termínu určeného pro dané kolo a v této době nebude nahlášena snaha o kontaktování soupeře jednou či druhou stranou, budou ze soutěže vyloučeni oba hráči, kteří měli utkání odehrát.

2. MID Tour ČGF 2014 vyhrává Petr Šustek

2. MID Tour ČGF 2014 vyhrává Petr Šustek

line

Druhý turnaj této série se odehrál ve dnech 2. -3. 6. 2014, a to na našem domovském hřišti ve Slavkově. Nekompromisně ho ovládl jeden z našich nejlepších MID amatérů Petr Šustek.

line
 
Termín pro odehrání 1. kola Mistrovství v jamkové hry je o jeden týden prodloužen ( do 25.5.2014 !!! )

KARTY ČGF

line

Vážení členové,

karty ČGF si po zaplacení ročního poplatku můžete vyzvednout od 15.4.2014 na recepci hřiště.

Mistrovství GCA - informace

line

Vážení členové,

prosíme všechny zájemce o start na Mistrovství GCA v jamkové hře, aby se na tento turnaj nezapomněli přihlásit ! Turnaj je již vypsán na serveru www.cgf.cz, kde je zadán k datu zahájení vyřazovací části , tedy k 28.4.2014 . Uzávěrka přihlášek je dne 27.4.2014 v 12.00 hodin. Podrobné propozice najdete v příloze turnaje. Těšíme se na hojnou účast. Hezkou hru ! STK GCA

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  |  další >>
strana: 11 / 21   celkem: 206 záznamů
 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>