Články na Home stranu

line

Utkání B týmu - Sever proti východu

 

V pátek 8. srpna se náš tým utkal s hráči Golf Clubu Brno. Údržba naše domácí hřiště připravila na jedničku. Bankry uhrabané, ferveje střižené a gríny vyžehlené. Podmínky byly perfektní.

 Toto klání dvou brněnských B týmů měl tentokrát za náš tým na starost zastupující kapitán Víťa Dostál. Vlaďka byla tou dobu ještě na služební cestě za “velkou louží”. Stihla se ale vrátit, aby odehrála odpolední singl. Dále za náš tým nastoupili Leo Kachlík, Zdeněk Šulc, Jarek Skácel, David Kostelka, Petr Martínek, Bob Varta, Yvona Kostelková, a Zuzka Kozáková. Kapitánem GCB byl Dalimil Remunda.

 

 

Klubový turnaj 17.8.2014 se nekoná!!!

line

Vážení členové,

v příštím týdnu bude na hřišti probíhat aerifikace a proto je zrušena HCP středa a nedělní klubový turnaj jsme přesunuli po dohodě z GIA ze 17.8. na 7.9.2014.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Mezinárodní mistrovství ČR juniorů a dorostenců

Mezinárodní mistrovství ČR juniorů a dorostenců

line

CZECH INTERNATIONAL JUNIOR AMATEUR CHAMPIONSHIP 2014

31.07.2014 - 02.08.2014

 

Martin Hromádka v Karlových Varech obsadil krásné druhé místo. Skvělé výsledky 73, 73 a 69 ran, celkově tedy -1, dokazují neskutečnou píli a snahu tohoto již zkušeného reprezentanta GC Austerlitz.

 

Gratulujeme a držíme pěsti na cestě za úspěchem!

Vojtěch Kostelka na MM Rakouska dělený 23

Vojtěch Kostelka na MM Rakouska dělený 23

line

Od čtvrtka 31. července do neděle 3. srpna GC Dachstein Tauern ve Schladmingu hostil Mezinárodní mistrovství Rakouska.

Vojtěch Kostelka na English Boys U18 Open Stroke Play Championship

Vojtěch Kostelka na English Boys U18 Open Stroke Play Championship

line

Na své náklady vyrazili do Anglie Vojtěch Kostelka a Vítek Novák, aby se zúčastnili prestižního MM Anglie dorostenců do 18 let, tzv. Carris Trophy. Hrálo se od úterý 22. do pátku 25. července. Po pěti letech se Carris Trophy vrátila na své domovské hřiště v srdci Albionu - do londýnského Moor Parku. Tradiční parkové hřiště prošlo v poslední době úpravami, které ho prodloužily na úctyhodných 7061 yardů. Silný vítr a perfektní grýny vyladěné na 11,5 stopy dokonale prověřily celé startovní pole. 

Extraliga jde do čtvrtfinále

Extraliga jde do čtvrtfinále

line

O víkendu 18. - 20. 7. 2014 proběhly další tři základní kola extraligových družstev ČR.

Další utkání B týmu - drtivá porážka Kunětické hory

Další utkání B týmu - drtivá porážka Kunětické hory

line

V úterý 8. 7. 2014 ráno něco před osmou hodinou se celý tým sešel v klubovně u lehké snídaně.  Strategie byla jasná. Nepodlehnout na domácím hřišti a hrát si svoji hru. Vyčkat, až soupeř udělá chybu. Jak to ve hře na jamky bývá, soupeř chybu dřív nebo později určitě udělá.

B Tým zvítězil v Ryder Cup utkání na Penati

B Tým zvítězil v Ryder Cup utkání na Penati

line

V polovině června sehrál B tým další meziklubové utkání tentokrát s týmem slovenského Penati na jejich překrásném hřišti Legend.

 

Tým Penati připravil skvělý golfový den. Chválíme jejich organizaci, servis na hřišti i v zázemí a zvláště pak pitný reřim v průběhu celého “tropického” dne. 

Hřiště bylo ve výborné kondici, dobře připraveno, což je ostatně na Penati standard.

 

Za B tým hráli: Petr Šustek, Leo Kachlík, Víťa Dostál, David Kostelka, Míra Rája, Petr Libenský, Petr Votava, Radek Koval, Bob Varta, Dalibor Jurčík, Kuba Fiala, Petr Kapoun a Katka Šustková a Vlaďka Kozáková.

 

Penati postavilo silný mezinárodní tým, kdy jejich barvy hájil designer a architekt jejich druhé 18tky - Heritage, Mr. Jonathan Davison, který nejenom staví krásná hřiště, ale také na nich umí hrát skvělý golf. Dále například Lujza Bubánová, která po 3 letech u PRO přešla zpět k amaterům, ale ani ona nedokázala v singlech zastavit “rozjetý golfový stroj” jménem Petr Šustek.

 

Hrálo se 6 dvojic - 3x FB a 3x FS a odpoledne 12 singles.

Dopoledne se nám vydařilo a přinesli jsme 5 bodů z 6 možných, singly už byly daleko vyrovnanější: 6,5 ku 5,5. Celkové náš tým vyhrál 11,5 ku 6,5 bodu a může se tak radovat z druhého letošního vítězství a nádherného Ryder Cup poháru, který je k vidění v klubovně.

 

Všem hráčům patří velké díky a těšíme se na další zápas a to 8.7. doma s Kunětickou Horou.

 

M ČR DRUŽSTEV MLÁDEŽE DO 14 A 18 LET

M ČR DRUŽSTEV MLÁDEŽE DO 14 A 18 LET

line

Dne 1. 7. 2014 proběhly kvalifikační kola družstev mládeže z celé České republiky a ani tentokrát náš klub neopomněl vyslat reprezentanty do boje.

Michaela Patzeltová mistryní Slovenska ve hře na jamky

Michaela Patzeltová mistryní Slovenska ve hře na jamky

line

Ve dnech 23. -26.  6. 2014 se na hřišti Bernolákovo Black River odehrálo Mistrovství Slovenska ve hře na jamky, ve kterém naprosto excelovala reprezentantka našeho klubu Michaela Patzeltová.

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  |  další >>
strana: 10 / 21   celkem: 206 záznamů
 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>