GCA

Články na Home stranu

Ve dnech 2.-5.8.2017 se náš tým GCA zúčastnil Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let - Pohár Klubů. 

Našich 6 hráčů bojovalo ze všech sil v prvních dvou dnech, kdy se hrálo na rány. Tým ve složení Haufová Monika, Latka Kryštof, Nebeská Lenka, Tripská Aneta, Darovec Michal a Bonislavsky Adam se na hřišti v Telči doslova prali o každou ránu. Nepříznivé podmínky a opravdu silná konkurence zapříčila to, že výsledek dohromady 847 ran za oba dny nevystačil na postup do jamkové části finále.

I tak chceme velmi poděkovat všem zúčastněným hráčům, rodičům, trenérům i fanouškům děkujeme a přejeme hodně štěstí při finálových soubojích. Celý Golf Club Austerlitz a správní rada vedená panem prezidentem JUDr. Kovářem a víceprezidentem panem Ing. Sedláčkem děkuje všem hráčům za vzornou reprezentaci klubu.

Dále naše členy TCM čekají tři finálová kola družstev 18D a 18CH, které se podle nového systému budou hrát na rány. Tento turnaj proběhne v termínu 15.-17.8.2017 na hřišti v Berouně.  
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
7.01.2018 line Pokyny pro změny HCP >> 13.03.2018 line Info k platbě ze zahraničí >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>