Články na Home stranu

3. místo pro KATEŘINU VLAŠÍNOVOU

Další fantastický úspěch si na své konto připsala naše reprezentantka Kateřina Vlašínová. Tentorkát skončila třetí v Mezinárodním mistrovství Švýcarska žen, které od 26. do 28. června hostil CC Breitenloo u Curychu. 

Ideální povětrnostní podmínky na skvělém, avšak značně členitém hřišti s velmi rychlými grýny, které nejsou na domácí půdě bohužel obvyklé, přinášely velké zvraty. Všechna kola přinesla nejen obtížnější pozice, extra rychlé grýny, ale také opakované dešťové přeháňky, které však na hru neměly žádný dopad. 

Prvním výsledkem bylo 78 ran. Kateřina byla hodně vidět celý turnaj, patovací tempo však hned druhý den dostala rychle pod kontrolu a výsledek 66 (druhý nejlepší v 2. kole) ji vynesl už na průběžné třetí místo! Závěrečná kola už jen excelovala s výsledky 73 a 71 ran a udržela si tak svoji pozici. 

Sama Kateřina dodala: "Poslední den to bylo jako na horské dráze, ale 36 jamek jsem bojovala a dala jsem do toho vše. Litovat mohu pouze prvního kola, zpětně nechápu jak jsem mohla hrát +6....Jsem šťastná za to kam až jsem se vypracovala a třetí místo na Swiss International Ladies Championship je už jenom třešniška na dortu."

 

Kateřině opět velmi gratulujeme a přejeme jen to nejlepší v její golfové kariéře!

 
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>