GCA GCA GCA GCA

Aktuality z klubu

Karty ČGF 2018

line

Vážení členové,

karty ČGF pro rok 2018 budou k vyzvednutí na recepci až začátkem března.Datum bude upřesněno později.

Pokyny pro změny HCP

line

Pokyny pro změny HCP

Vždy, když budete požadovat úpravu HCP hráče/ky na serveru www.cgf.cz, pošlete na

stk@gca.cz žádost s těmito údaji:

Jméno a příjmení, Slovenské reg. číslo, České reg. číslo

Následně STK GCA ověří HCP hráče/ky na slovenském serveru www.skga.sk k danému dni a zapíše jej na český server.Posílejte tyto žádosti vždy v okamžiku, kdy víte, že hráči/ky budou hrát v ČR a už do té doby nebudou hrát na Slovensku, protože pak se jim mění HCP „obden“ a to není nutné, ledaže byste potřebovali upravit HCP před uzávěrkou nějakého turnaje, aby byli do turnaje přijati, jinak to stačí jednou vždy před turnajem v ČR.V případě požadavku zaznamenat konkrétní turnaj, je nutno tento požadavek oznámit a STK GCA na server zadá namísto "Převzetí HCP ze zahraničí" status "Turnaj v zahraničí" ve smyslu Dodatku č. V. Hendikepového systému EGA. – viz níže.V případě požadavku zadání konkrétního turnaje na server www.cgf.cz, zašlete vždy SCAN ScoreCard s razítkem pořádajícího klubu. Pro HCP 9,9 a nižší, zašletetaké SCAN výsledkové listiny. Bez tohoto dokumentu nelze turnaj v zahraničí zapsat.

Ing.Robert Varta  +420 777 666 234 

 DODATEK V - Hlášení výsledků dosažených v zahraničí

Je povinností hráče, aby Hendikepové komisi domovského klubu nahlásil včas všechny výsledky dosažené v soutěžích v zahraničí pořádaných zahraničním klubem jiné golfové asociace. Uznat lze pouze výsledky dosažené v soutěži na hřišti znormovaném pomocí systému USGA Course Rating. Hráč musí předat Hendikepové komisi domovského klubu potvrzenou scorekartu. Hráči s hendikepem9,9 anižším musí předat též výsledkovou listinu soutěže. Výsledek musí hráč nahlásit před startem v další soutěži, neboť na serveru ČGF musí být výsledky zpracovány ve správném časovém sledu.Hendikepová komise domovského klubu rozhodne, zda hráči hlášený výsledek uzná, upraví hráči jeho hendikep podle Hendikepového systému ČGF a změní hráči jeho hendikep na serveru ČGF. Pokud hráč nahlásí výsledek ze zahraničí až po svém startu v jiné soutěži, nelzevýsledek uznat na úpravu hendikepu.

Úřední hodiny sekretáře GCA

line

Od 15.12.2017 bude kancelář sekretáře uzavřena z důvodu uzavření prostor Golfhotelu Austerlitz.


Sekretáře můžete kontaktovat telefonicky každý pracovní den od 

9.00 do 17.00 hod. 


Marta Svobodová

Mob:+420 775 668 997

Email:gca@gca.cz

Karty ČGF 2017

line

Vážení členové,

karty ČGF na rok 2017 si můžete vyzvednout od 7.4.2017 na recepci po uhrazení ročního členského poplatku.

Jestliže jste si vyřizovali nové členství, bude karta na recepci k vyzvednutí později, jelikož výroba karet u ČGF trvá cca 20 dnů.

Všechna veřejné členství v GCA končí dle Stanov GCA 31.12. roku vstupu. Pokud jste tedy poplatek za veřejné členství neuhradili do konce roku 2016 a tím si veřejné členství neprodloužili na letošní rok  tak veřejné členství v GCA již není aktivní. V tomto případě zde Vaše karta není a musíte si vyřídit členství znovu dle pokynů na www.gca.cz   -  pokyny k vyřízení členství.

Děkujeme.

 

strana: 1 / 1   celkem: 4 záznamů
 
aktuality z klubu
 
7.01.2018 line Karty ČGF 2018 >> 7.01.2018 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>